KONST / Litografier / Färglitografi 7437091
nr 743 7091
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Färglitografi , Ulrica Hydman-Vallien (f. 1938), signerad, 47/320, motivets mått: 45x34
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 27 februari 2012
kl 17:24:06
600 kr
800 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
27 feb
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien